BLOW BT470 Nešiojami stereo garsiakalbiai Juoda
BLOW BT470 Nešiojami stereo garsiakalbiai Juoda





BLOW BT470 Nešiojami stereo garsiakalbiai Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto tipas | Nešiojamasis stereofoninis garsiakalbis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nešimo rankena(-os) | Taip |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijos įtampa | 5 V |
| Baterijos talpa | 1200 mAh |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Ūgis | 131 mm |
| Gylis | 95 mm |
| Plotis | 237 mm |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| FM radijas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| FM dažnių diapazonas | 87,5–108 MHz |
| Rekomenduojamas naudojimas | MP3 grotuvas |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| „Bluetooth“ diapazonas | 10 metrų |
| „Bluetooth“ versija | 4.2 |
| Vairuotojų skaičius | 2 |
| Kalbėtojų skaičius | 1 |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |