- Prekė sandėlyje
Havit SK809BT - bluetooth belaidė kolonėlė, juoda
Havit SK809BT - bluetooth belaidė kolonėlė, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| On/off switch | Yes |
| Volume control | Buttons, Yes |
| RGB backlighting | Yes |
| Product type | Stereo portable speaker |
| Carrying hole | Y |
| Water resistance | Yes |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Battery type | Built-in battery |
| Output voltage | 5 V |
| Battery capacity | 1200 mAh |
| Battery life (max) | 6 h |
| Battery recharge time | 2 h |
| Weight | 232 g |
| Depth | 61.5 mm |
| Height | 66 mm |
| Width | 120 mm |
| Recommended usage | Universal |
| Voice assistant | Yes |
| Package contents | Speaker x 1 |
| RMS rated power | 6 W |
| Peak power | 7 W |
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Compatible memory cards | External TF Memory Card |
| Connectivity technology | Wireless |
| USB ports quantity | 1 |
| Bluetooth range | 10 m |
| USB charging | Yes |
| AUX in | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Number of speakers | 1 |
| Material | ABS, Textile |
| Warnings | Do not expose to open flames or high temperatures., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. |