SPEAKER DEFENDER Q1 10W
SPEAKER DEFENDER Q1 10W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Nešiojamasis mono garsiakalbis |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Nešimo rankena(-os) | Taip |
| Garsumo valdymas | Mygtukai |
| Produkto dizainas | Cilindras |
| Baterijos talpa | 1200 mAh |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 3 val. |
| Nuolatinės įėjimo įtampa | 5 V |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| FM radijas | Taip |
| FM dažnių diapazonas | 87,5–108 MHz |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pridedami laidai | Mikro USB, Garsas (3,5 mm), mikro USB |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Signalo ir triukšmo santykis (SNR) | 85 dB |
| Dažnių diapazonas | 100–20000 Hz |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| USB jungties tipas | Mikro USB, USB A tipo |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| USB įkrovimo prievadas | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| USB jungtis | Taip |
| AUX įvestis | Taip |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Kalbėtojų skaičius | 1 |
| Vairuotojų skaičius | 1 |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |