-
−1%
Esperanza EP157 BT FM LED RGB garsiakalbis juodas 10W
Esperanza EP157 BT FM LED RGB garsiakalbis juodas 10W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Nešimo rankena(-os) | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Apšvietimo LED | Taip |
| Garsumo valdymas | Mygtukai |
| Produkto dizainas | Cilindras |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Nuolatinės įėjimo įtampa | 5 V |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Gylis | 185 mm |
| Ūgis | 398 mm |
| Plotis | 150 mm |
| Įkrovimo laikas | 3,5 val. |
| Nuolatinis garso atkūrimo laikas | 5 val. |
| FM radijas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Dažnių diapazonas | 280–16000 Hz |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| AUX įvestis | Taip |
| „Bluetooth“ diapazonas | 10 metrų |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| USB jungties tipas | USB A tipo, Mikro USB |
| Laido ilgis | 0,5 m |
| „Bluetooth“ profiliai | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| USB jungtis | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 1 |