Esperanza EP154 BT FM LED RGB garsiakalbis juodas 3W
Esperanza EP154 BT FM LED RGB garsiakalbis juodas 3W




Esperanza EP154 BT FM LED RGB garsiakalbis juodas 3W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Nešimo rankena(-os) | Ne |
| Produkto dizainas | Cilindras |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Garsumo valdymas | Mygtukai |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Apšvietimo LED | Taip |
| Nuolatinės įėjimo įtampa | 5 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| FM radijas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Nuolatinis garso atkūrimo laikas | 4 val. |
| Įkrovimo laikas | 1,5, 2,5 |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| RMS vardinė galia | 3 W |
| Dažnių diapazonas | 280–16000 Hz |
| USB jungties tipas | USB A tipo, Mikro USB |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| „Bluetooth“ diapazonas | 10 metrų |
| USB jungtis | Taip |
| „Bluetooth“ profiliai | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Laido ilgis | 0,3 m |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| AUX įvestis | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 1 |
| Vairuotojų skaičius | 2 |