- Prekė sandėlyje
DEFENDER SOUNDBAR Z2 6W LED USB GARSIAKARIASIS
DEFENDER SOUNDBAR Z2 6W LED USB GARSIAKARIASIS



DEFENDER SOUNDBAR Z2 6W LED USB GARSIAKARIASIS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product design | Cube |
| Product colour | Black |
| Volume control | Knob |
| Recommended usage | PC / Laptop |
| Quick start guide | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 70 dB |
| Frequency range | 80 - 18000 Hz |
| RMS rated power | 6 W |
| Connectivity technology | Wired |
| USB connectivity | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
| USB charging port | Yes |
| Number of speakers | 1 |
| Number of drivers | 1 |
| Sustainability certificates | RoHS |