- Nauja
- Prekė sandėlyje
Bluetooth speaker W-KING T9-2
Bluetooth speaker W-KING T9-2
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| LED indicators | Yes |
| RGB LED pin header | Yes |
| Product colour | Black |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Battery life (max) | 8 h |
| Depth | 166 mm |
| Width | 372 mm |
| Height | 193.3 mm |
| Card reader integrated | Yes |
| Built-in microphone | No |
| FM radio | No |
| Recommended usage | Universal |
| Microphone included | No |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| DFU / User manual | Yes |
| Cables included | Charging cable |
| RMS rated power | 80 W |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Bluetooth range | 10 m |
| Number of speakers | 2 |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable, GHS07: Harmful |