Bluetooth garsiakalbis JVC XS-E423B juodas
Bluetooth garsiakalbis JVC XS-E423B juodas







Bluetooth garsiakalbis JVC XS-E423B juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Šviesos efektai | Taip |
| Produkto tipas | Nešiojamasis stereofoninis garsiakalbis |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX5 |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 14 val. |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 val. |
| Gylis | 80 mm |
| Ūgis | 80 mm |
| Svoris | 630 g |
| Plotis | 205 mm |
| FM radijas | Ne |
| Tikrojo belaidžio stereo (TWS) technologija | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Skambučio atsiliepimas | Taip |
| Pridedami laidai | PAGALBA, Įkrovimo laidas |
| Dažnių diapazonas | 70–18000 Hz |
| RMS vardinė galia | 24 W |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| AUX įvestis | Taip |
| Įkrovimas per USB C | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |