BLOW BT460 nešiojama stereo kolonėlė, juoda, sidabrinė, 10 W
BLOW BT460 nešiojama stereo kolonėlė, juoda, sidabrinė, 10 W
BLOW BT460 nešiojama stereo kolonėlė, juoda, sidabrinė, 10 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Nešiojamasis stereofoninis garsiakalbis |
| Garsumo valdymas | Mygtukai |
| Nuolatinės įėjimo įtampa | 5 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 4 val. |
| Gylis | 85 mm |
| Ūgis | 85 mm |
| Plotis | 185 mm |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| FM radijas | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Mobilusis telefonas / išmanusis telefonas |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| FM dažnių diapazonas | 87,5–108 MHz |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Dažnių diapazonas | 100–20000 Hz |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| AUX įvestis | Taip |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 3.0 |
| „Bluetooth“ diapazonas | 10 metrų |
| Kalbėtojų skaičius | 1 |
| Vairuotojų skaičius | 2 |