FNIRSI DPOS350P 4 viename skaitmeninis osciloskopas
Prekės kodas: 9-5905156102163
Prekės kodas: 9-5905156102163
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
26633
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Benchtop digital oscilloscope with blue waveforms displayed.
Visiškas signalo valdymas
Finger touching the oscilloscope screen with waveforms displayed.
Maksimalus funkcionalumas
„FNIRSI DPOS350P“ – tai pažangus 4 viename osciloskopas, turintis keturių skirtingų įrenginių funkcijas. Tai osciloskopas (2 kanalai, 350 MHz pralaidumas, 1 GSa/s diskretizavimas, 8 bitų skiriamoji geba, 50 000 bangų formų per sekundę), signalų generatorius (iki 50 MHz), spektro analizatorius (200 kHz–350 MHz diapazonas) ir dažnio atsako analizatorius (100 kHz–50 MHz). Toks platus funkcijų spektras reiškia, kad vienas įrenginys pakeičia kelis specializuotus įrankius, taupydamas vietą ir laiką.
Digital oscilloscope with graphical examples of waveforms in the background.
Didelis matavimo našumas
DPOS350P modelis pasižymi 350 MHz pralaidumu, 1 GSa/s diskretizavimo dažniu ir 60 kpts atminties gyliu, o tai užtikrina tikslų signalo atkūrimą ir stabilius matavimus net ir esant sudėtingoms bangų formoms. Be to, FNIRSI DPOS350P leidžia atlikti Bodé diagramos analizę 100 Hz–50 MHz diapazone, reguliuojamu dažniu, sužadinimo amplitude ir poslinkiu. Tai idealus įrankis stiprintuvams, filtrams ir maitinimo kilpoms testuoti, leidžiantis greitai ir tiksliai įvertinti grandinės dažninę atsaką.
Digital oscilloscope in midair with dynamic graphical effects.
Išplėstinė spektro ir EMI analizė
Įrenginys apima dažnių diapazoną nuo 200 kHz iki 350 MHz ir leidžia tiksliai rankiniu būdu reguliuoti pagrindinius parametrus (pradžios / sustabdymo dažnius, pralaidumą, atskaitos lygį, slopinimą ir FFT ilgį). Jūsų paslaugoms yra žymeklio matavimo funkcijos ir pažangūs vizualizavimo režimai, įskaitant įspūdingą ir itin aiškų 3D krioklio vaizdą. Dėl to osciloskopas idealiai tinka EMI bandymams, RF signalų analizei ir harmonikų aptikimui.
Close-up of the oscilloscope screen with a view of the frequency spectrum.
Signalo matomumas kaip niekad anksčiau
Two test leads connected to channels CH1 and CH2 of a digital oscilloscope
Planšetinio kompiuterio dizainas, palengvinantis darbą
Digital oscilloscope with a color signal display on a desk.
Įtraukta
  • 350 MHz zondas x2
  • QC18W įkroviklis
  • USB laidas
  • Aligatoriaus spaustukų laidai
  • Naudotojo vadovas
Bendra
GamintojasFnirsi
ModelisDPOS350P
Paleidimo konfigūracija5 išankstiniai nustatymai
KalbosKinų / anglų / rusų / portugalų
Ekrano įstrižainė7 colių
Ekrano raiška1024 × 600 pikselių
Ekrano technologijaIPS, pilnas žiūrėjimo kampas
Sąveikos režimasTalpinis jutiklinis ekranas
Išplėtimo sąsajaTalpinis jutiklinis ekranas
Automatinis išsijungimas15 minučių ~ 1 valanda / išjungta
AtnaujinimasPalaiko .iso atvaizdų atnaujinimus
Įkrovimo reikalavimaiQC18W - 12 V / 1,5 A
Baterija3,7 V ličio, 8000 mAh
Veikimo laikasmaždaug 3 valandos
Įkrovimo laikasmaždaug 5 valandos
Bendras energijos suvartojimas10 W
Aušinimaspasyvus (oras)
Įrenginio matmenys190 × 128 × 37 mm
Dažnio atsako analizatorius (FRA)
Sužadinimo signalo dažnis100 Hz ~ 50 MHz
Sužadinimo signalo amplitudė0 ~ 5 Vpp
Sužadinimo signalo poslinkis−2,5 V ~ +2,5 V
Dažnio taškų skaičius20 ~ 500
Žymeklio matavimasdažnis / stiprinimas / fazė
Veikimo režimasviengubas / ciklinis
Sistemos kalibravimaspalaikomas
Spektro analizatorius (SA)
Konversijos metodasFFT
FFT ilgis4K ~ 32K
Dažnių diapazonas200 kHz ~ 350 MHz
Lygio diapazonas−60 dBmV ~ +260 dBmV
Žymeklio matavimasdažnis / amplitudė
Žymėjimo parametrasmaksimalios energijos harmonika
Krioklio grafikaspalaikomas
3D krioklio grafikasPalaikoma
Automatinis reguliavimasPalaikoma
Sistemos kalibravimasPalaikoma
Osciloskopas
Kanalų skaičius2
Pralaidumas350 MHz
Pakilimo laikas1 ns
Maks. mėginių ėmimo dažnis1 GSa/s
Atminties gylis60 kpts
Įėjimo varža1 MΩ / 14 pF
Laiko bazės diapazonas5 ns ~ 50 s
Laiko bazė (ritinys)50 ms ~ 50 s
Vertikalus jautrumas2 mV ~ 20 V (1×)
Vertikalus diapazonas16 mV ~ 160 V (1×)
Nuolatinės srovės tikslumas±2%
Laiko tikslumas±0,01%
Įvesties jungtisNuolatinė / kintamoji
Fono tinklelisrodyti / slėpti
Bangos formos poslinkisšiurkštus / tikslus reguliavimas
Apsauga nuo viršįtampiųiki 400 V
Bangos formos ryškumasreguliuojamas
FFT ekranaspalaikomas
Skaitmeninė fluorescencijapalaikomas
Zondo slopinimas1× / 10× / 100×
Aparatinės įrangos pralaidumo riba150 MHz / 20 MHz
Didelės raiškos režimas8 bitų ~ 16 bitų
Parametrų matavimai12 tipų
Žymeklio matavimaslaikas, periodas, dažnis, lygis, įtampa
Trigerio aptikimasskaitmeninis
Trigerio kanalasCH1 / CH2
Paleidimo režimasAutomatinis / Pavienis / Įprastas
Trigerio kraštasKylantis / krintantis
Trigerio slopinimasL1 ~ L3
Trigerinis lygisRankinis / automatinis (10% ~ 90%)
Ekrano įrašymas90 vaizdų
Bangos formos įrašymas500 rinkinių
Spalvų temperatūros rodymasPalaikoma
XY režimasPalaikoma
Laiko bazės priartinimasPalaikoma
Vieno mygtuko automatinis reguliavimasPalaikoma
Vieno klavišo nulinis grąžinimasPalaikoma
Duomenų naršyklėPalaikoma
Signalų generatorius (SG)
Bangų formų tipai14 standartinių + užfiksuotų bangų formų
Dažnis0 ~ 50 MHz (sinusinė), kitos bangos formos iki 10 M / 5 M / 3 M
Amplitudė0 ~ 5 Vpp
Poslinkis−2,5 V ~ +2,5 V
Darbo ciklas0,1 % ~ 99,9 %
Dažnio skiriamoji geba1 Hz
Amplitudės skiriamoji geba1 mV
Poslinkio skiriamoji geba1 mV
Darbo ciklo skiriamoji geba0,1%