




Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
3000 Series Air Styler BHA301/00
| Vendor Homepage | www.philips.com |
| Unit Box Height | 0.2 |
| Unit Box Length | 0.28 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Model | BHA301/00 |
| Power consumption | 800 Watts |
| Cord length | 1.8 m |
| Colour | Black |
| Units per Shipping Box | 6 |
| Unit Calculated Volume | 0.004314 cubm |
| Product Net Weight | 0.5 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.683 kg |