- Prekė sandėlyje
-
−4%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Philips 3000“ serija BHA313/00. Tipas: Karšto oro šepetys, Technologija: Šiltas, Paskirtis: Sausiems/šlapiems plaukams. Produkto spalva: Juoda, Pakabinimo tipas: Pakabinimo kilpa. Laido ilgis: 1,8 m. Galia: 800 W, AC įėjimo įtampa: 220 - 240 V. Laido spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,2 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,325 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,06 |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Antistatinis stilius | Taip |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Greičių skaičius | 2 |
| Tikslas | Sausiems / šlapiems plaukams |
| Technologijos | Šilta |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Pakabinamas | Taip |
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 800 W |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Plaukų priežiūros reikmenys | Šepetys / Garbanojimo šepetys / Tiesinimo žnyplės |
| Šepetėlių skaičius | 3 |
| Modelis | BHA313/00 |
| Modelio pavadinimas | BHA313/00 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 6 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,005175 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,8 kg |