-
−6%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Philips 3000“ serija BHA303/00. Tipas: Karšto oro šepetys, Technologija: Šilta. Produkto spalva: Balta, Pakabimo tipas: Pakabinimo kilpa. Laido ilgis: 1,8 m. Maitinimas: 800 W, Maitinimo šaltinis: AC, AC įėjimo įtampa: 220 - 240 V. Laido spalva: Balta, Garantijos laikotarpis: 2 metai(-ai) |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,06 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,285 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,205 |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Antistatinis stilius | Taip |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Plaukų tiesinimas | Ne |
| Joninė funkcija | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Greičių skaičius | 2 |
| Technologijos | Šilta |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Pakabinamas | Taip |
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Produkto spalva | Balta |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 800 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kabelio spalva | Balta |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Modelis | BHA303/00 |
| Modelio pavadinimas | BHA303/00 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 6 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,004542 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,72 kg |