- Prekė sandėlyje
Plaukų suktukas su argano aliejaus terapija Blaupunkt HSC601
Plaukų suktukas su argano aliejaus terapija Blaupunkt HSC601
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Gold, Black |
| Shaft diameter | 19 mm |
| Plate material | Ceramic |
| Power source | AC |
| Power | 45 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum operating temperature range (T-T) | 100 - 220 °C |
| Technology | Warm |
| Type | Curling iron |
| Fast heat | Yes |
| Curling iron shape | Straight barrel-shaped |
| Ceramic heating system | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Auto shut-off | Yes |
| Argan oil | Yes |
| Hair curling | Yes |
| Resistant to electrification | Y |
| Tourmaline ceramic coating | Yes |
| Travel pouch | Yes |
| Manual | Yes |
| Built-in display | LED |
| Cordless | No |
| On/off switch | Yes |