Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
7000 serijos plaukų formavimo prietaisas BHA735/00
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,096 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,41 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,151 |
| Modelis | BHA735/00 |
| Energijos suvartojimas | 1000 vatų |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,005943 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,94 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,14 kg |