- Prekė sandelyje
Plaukų formavimo šukos Babyliss AS82E
Plaukų formavimo šukos Babyliss AS82E



Plaukų formavimo šukos Babyliss AS82E
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BABYLISS, Babyliss |
| Modelis | AS82E |
| Galia | 800 W |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 230 V |
| Kaitimo laikas | 30 s |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Jonizavimo funkcija | Ne |
| Plokštelių danga | Keramika |
| Su dėklu | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Temperatūros reguliavimas | Taip |
| Laido ilgis | 2 m |
| Pakabinimo kilpa | Ne |
| Antgalių skaičius | 2 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Komplektacija | Elektrinės šukos, Antgaliai |
| Papildoma informacija | 38 mm terminis šepečio antgalis ir 20 mm minkštų šerių antgalis |
| Svoris | 0.63 kg. |
| Ilgis | 355 mm. |
| Plotis | 154 mm. |
| Aukštis | 94 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |