- Prekė sandėlyje
Plaukų formavimo šukos Babyliss AS6550E
Plaukų formavimo šukos Babyliss AS6550E
Plaukų formavimo šukos Babyliss AS6550E
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BABYLISS, Babyliss |
| Kolekcija | Air Wand |
| Modelis | AS6550E |
| Spalva | Mėlyna sp., Aukso sp |
| Galia | 1500 W |
| Greičių skaičius | 3 |
| Įtampa | 230 - 230V |
| Antgalių skaičius | 2 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Laido ilgis | 2.5 m |
| Komplektacija | Antgaliai |
| Temperatūros nustatymai | 3 |
| Korpuso medžiaga | Keramika |
| Svoris | 2.11 kg. |
| Ilgis | 430 mm. |
| Plotis | 135 mm. |
| Aukštis | 330 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |