- Prekė sandėlyje
Esperanza EBL014 plaukų formavimo priemonė Warm Black 25 W 1,8 m
Esperanza EBL014 plaukų formavimo priemonė Warm Black 25 W 1,8 m





Esperanza EBL014 plaukų formavimo priemonė Warm Black 25 W 1,8 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Ceramic coating | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 25 W |
| Power source | AC |
| Depth | 370 mm |
| Temperature (max) | 180 °C |
| Technology | Warm |
| Ionic function | No |
| Hair curling | Yes |
| On/off switch | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Cord length | 1.8 m |
| Warnings | Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., Do not leave the unit unattended during use., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces. |