-
−2%
Esperanza EBL011 Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda, rožinė 1.8 m
Esperanza EBL011 Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda, rožinė 1.8 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Rožinė |
| Keraminė danga | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 35 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Gylis | 340 mm |
| Statinės skersmuo | 3,8 cm |
| Tipas | Garbanojimo geležis |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Joninė funkcija | Ne |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Greitas įkaitimas | Taip |
| Technologijos | Šilta |
| Garbanojimo geležies forma | Tiesios statinės formos |
| Tinka plaukų tipams | Visi plaukai |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Belaidis | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| LED indikatoriai | Taip |
| Įspėjimai | Nepalikite įrenginio be priežiūros naudojimo metu. Vaikus reikia prižiūrėti, kad jie nežaistų su šiuo prietaisu. Prietaisas veikimo metu gali įkaisti. Venkite sąlyčio su karštais paviršiais. |