- Prekė sandėlyje
Esperanza EBL007 Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda, raudona 1.7 m
Esperanza EBL007 Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda, raudona 1.7 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Ceramic coating | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| Brush diameter (min) | 1.3 cm |
| Depth | 335 mm |
| Brush diameter (max) | 2.5 cm |
| Type | Curling iron |
| Ceramic heating system | Yes |
| Hair curling | Yes |
| Technology | Warm |
| Curling iron shape | Cone shaped |
| Suitable for hair types | All hair |
| Temperature (max) | 180 °C |
| LED indicators | Yes |
| Cord length | 1.7 m |
| Built-in display | No |
| Cordless | No |
| Warnings | The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces., Do not leave the unit unattended during use., Children should be supervised to ensure that they do not play with the device. |