- Prekė sandėlyje
BaByliss C449E „Tight Curls“ garbanojimo žnyplės, šiltai juodos, vario spalvos, 2,5 m
BaByliss C449E „Tight Curls“ garbanojimo žnyplės, šiltai juodos, vario spalvos, 2,5 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Copper, Black |
| Ceramic coating | Yes |
| Plate material | Ceramic |
| Power source | AC |
| Barrel diameter | 1 cm |
| Hair straightening | No |
| Hair curling | Yes |
| Ion conditioning | No |
| Technology | Warm |
| Fast heat | Yes |
| Type | Curling wand |
| Temperature (min) | 160 °C |
| Ceramic heating system | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Number of heating levels | 6 |
| Suitable for hair types | All hair |
| Temperature (max) | 210 °C |
| Manual | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Built-in display | No |
| LED indicators | Yes |
| Cordless | No |
| LED colour | White |
| Cord length | 2.5 m |
| Auto power off | Yes |