- Prekė sandėlyje
Taurus Slimlook Duo plaukų džiovintuvas ir tiesintuvas
Taurus Slimlook Duo plaukų džiovintuvas ir tiesintuvas






Taurus Slimlook Duo plaukų džiovintuvas ir tiesintuvas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Maximum power (blocked motor) | 1200 W |
| Height | 358 mm |
| Depth | 55 mm |
| Width | 40 mm |
| Hair curling | Yes |
| Hair straightening | Yes |
| Number of heating levels | 4 |
| Hair drying | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| LCD display | Yes |
| Carrying case | Yes |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Cord length | 1.8 m |