Gosund SuperWind HD21 yra plaukų džiovintuvas su bešepetėline varikliu, kuris užtikrina galingą 20 m/s oro srautą, leidžiantį greitai išdžiovinti plaukus. Jame yra Essence Ring, kuris kondicionuoja plaukus ir suteikia tikslų temperatūros valdymą, kad būtų išvengta perkaitimo ir plaukų pažeidimų.
Gosund SuperWind HD21 yra plaukų džiovintuvas su bešepetėline varikliu, kuris užtikrina galingą 20 m/s oro srautą, leidžiantį greitai išdžiovinti plaukus. Jame yra Essence Ring, kuris kondicionuoja plaukus ir suteikia tikslų temperatūros valdymą, kad būtų išvengta perkaitimo ir plaukų pažeidimų.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Gosund SuperWind HD21 yra plaukų džiovintuvas, turintis bešepetėlinį variklį su galingu oro srautu 20 m/s, leidžiančiu greitai džiovinti plaukus. Jame yra Essence Ring, kuris kondicionuoja ir tiksliai reguliuoja temperatūrą, kad būtų išvengta perkaitimo ir plaukų pažeidimų.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | Gosund |
| Modelis | SuperWind HD21 |
| Spalva | Rožinė |
Specifikacijos | |
| Svoris | 360 g |
| Matmenys | 249 × 85 × 69 mm |
| Galia | 1300 W |
| Oro Greitis | 20 m/s |
| Neigiamų Jonų Generavimas | 600 milijonų jonų/cm³ |
| Variklis | Bešepetėlinis, 110,000 RPM |
| Temperatūros Reguliavimas | NTC - 100 matavimų per sekundę |
| Džiovinimo Laikas | 30 sekundžių (trumpi plaukai), 2 minutės (vidutiniai), 4 minutės (ilgi plaukai) |
| Kabelio Ilgis | 1.5 m |
Įtrauktas | |
| |
Saugos Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |