- Nauja
Dreame AHG40A-PK plaukų džiovintuvas turi 2000 W galią ir siūlo keturis šildymo lygius bei tris greičio nustatymus. Komplekte yra difuzorius, koncentratorius ir plaukų šepetys, leidžiantys įvairiai formuoti plaukus.
Dreame AHG40A-PK plaukų džiovintuvas turi 2000 W galią ir siūlo keturis šildymo lygius bei tris greičio nustatymus. Komplekte yra difuzorius, koncentratorius ir plaukų šepetys, leidžiantys įvairiai formuoti plaukus.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Dreame AHG40A-PK plaukų džiovintuvas turi 2000 W galią ir siūlo keturis šildymo lygius bei tris greičio nustatymus. Jame yra difuzorius, koncentratorius ir plaukų šepetys, leidžiantys įvairiai formuoti plaukus.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | Dreame |
| Modelis | AHG40A-PK |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 256 × 78 × 108 mm (P × A × G) |
| Svoris | 517 g |
| Spalva | Rožinė Auksinė |
Techniniai Duomenys | |
| Galia | 2000 W |
| Variklio Greitis | 110 000 RPM |
| Oro Srautas | 60 m³/h |
| Šildymo Lygiai | 4 |
| Greičio Nustatymai | 3 |
| Šaltas Vėjas | Taip |
| Jonų Funkcija | Taip |
Įtraukti Priedai | |
| Difuzorius | Taip |
| Koncentratorius | Taip |
| Plaukų Šepetys | Taip |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |