- Prekė sandėlyje
-
−4%
Shark STYLE iQ HD731EU plaukų formavimo įrankis Daugiafunkcis modeliavimo įrankis Šiltai juoda 1750 W 2,4 m
Shark STYLE iQ HD731EU plaukų formavimo įrankis Daugiafunkcis modeliavimo įrankis Šiltai juoda 1750 W 2,4 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Comb | No |
| Overheat protection | Yes |
| Removable plate(s) | Yes |
| Designed for travel | No |
| Product colour | Black |
| Power source | AC |
| Power | 1750 W |
| Height | 208.1 mm |
| Depth | 48 mm |
| Weight | 662 g |
| Width | 161.7 mm |
| Ionic function | No |
| Temperature (max) | 110 °C |
| Suitable for hair types | Curly hair, Straight hair |
| Rotating brush | Yes |
| Number of heating levels | 5 |
| Hair drying | Yes |
| Hair straightening | Yes |
| Hair curling | Yes |
| Cool shot function | Yes |
| Number of temperature settings | 4 |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Number of speeds | 3 |
| Technology | Warm |
| Type | Multistyler |
| Curl release function | No |
| Accessories included | Turbo Concentrator, QuickSmooth brush, FrizzFighter finishing tool |
| Hair care accessories | Curling iron, Straightener attachment |
| Carrying case | No |
| Swivel cord | Yes |
| Cord length | 2.4 m |
| Cordless | No |
| Built-in display | No |
| Surface coloration | Monochromatic |