- Prekė sandėlyje
ProfiCare PC-HT 3010 2200 W bronza, ruda
ProfiCare PC-HT 3010 2200 W bronza, ruda
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Certification | CE |
| Overheat protection | Yes |
| Swivel cord | Yes |
| Designed for travel | No |
| Removable filter | Yes |
| Hangable | Yes |
| Hanging type | Hanging loop |
| Product colour | Bronze |
| Surface coloration | Monochromatic |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Minimum power | 1800 W |
| Power | 2200 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Width | 274 mm |
| Height | 275 mm |
| Weight | 400 g |
| Depth | 94 mm |
| Number of speeds | 2 |
| Filtering | Yes |
| Number of heating levels | 3 |
| Ionic function | Yes |
| Cool shot function | Yes |
| Diffuser nozzle | No |
| Concentrator nozzle | Yes |