ProfiCare PC-HAS 3011 karšto oro šepetys šilta bronzinė, ruda 800 W
ProfiCare PC-HAS 3011 karšto oro šepetys šilta bronzinė, ruda 800 W



ProfiCare PC-HAS 3011 karšto oro šepetys šilta bronzinė, ruda 800 W
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Hanging type | Hanging loop |
| Product colour | Bronze |
| Hangable | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power | 800 W |
| Depth | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 275 g |
| Width | 260 mm |
| Brush head 2 diameter | 3.5 cm |
| Brush head diameter | 3 cm |
| Hair drying | Yes |
| Number of heating levels | 2 |
| Type | Hot air brush |
| Technology | Warm |
| Hair curling | No |
| Hair straightening | No |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Ionic function | No |
| Hair texturizing | No |
| Cool shot function | Yes |
| Attachments quantity | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Built-in display | No |
| Auto power off | No |
| Swivel cord | Yes |
| Cordless | No |