- Prekė sandėlyje
-
−5%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Greitai džiūstantis, nepažeidžiant karščio**
su „ThermoShield“ technologija
„ThermoShield“ technologija suteikia maksimalią apsaugą nuo karščio daromos žalos, aktyviai kontroliuodama džiovyklės oro temperatūrą iki optimalaus lygio.
- palyginti su BHD350 aukščiausiu nustatymu
- * „ThermoShield“ nustatymas
- * * palyginti su pagrindine džiovykle
- * * * Išbandyta „Philips“ laboratorijoje, antgaliui esant aukščiausiame nustatyme
| Santrauka | „Philips 5000“ serijos BHD510/00 plaukų džiovintuvas. Variklio tipas: Nuolatinė srovė. Produkto spalva: Tamsiai mėlyna, Pakabimo tipas: Pakabinimo žiedas, Laido ilgis: 1,8 m. Maitinimas: 2300 W, AC įėjimo įtampa: 220-240 V. Koncentratoriaus antgalio aukštis: 1,1 cm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,23 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,31 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,11 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 2300 W |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Variklio tipas | DC |
| Šildymo lygių skaičius | 6 |
| Greičių skaičius | 6 |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Pakabinimo tipas | Pakabinamas žiedas |
| Produkto spalva | Karinis jūrų laivynas |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalio aukštis | 11 mm |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Modelis | BHD510/00 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 6 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,009187 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,02 kg |