Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Galingas džiovinimas žemesnėje temperatūroje
su „ThermoProtect“ priedu
Unikaliai sukurtas „ThermoProtect“ priedas galingai sumaišo šiltą ir vėsų orą kasdienei priežiūrai.
| Santrauka | „Philips 3000“ serijos BHD308/10 plaukų džiovintuvas. Variklio tipas: Nuolatinė srovė. Produkto spalva: Juoda, Pakabimo tipas: Pakabinimo žiedas, Laido ilgis: 1,8 m. Galia: 1600 W, AC įėjimo įtampa: 220–240 V. Koncentratoriaus antgalio aukštis: 1,4 cm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,275 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,13 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,09 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1600 W |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Ne |
| Variklio tipas | DC |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Greičių skaičius | 3 |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Sukurta kelionėms | Taip |
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Pakabinimo tipas | Pakabinamas žiedas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalio aukštis | 14 mm |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |
| Purkštukų skaičius | 2 |
| Modelis | BHD308/10 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 9 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,003915 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,778 kg |