- Prekė sandelyje
Plaukų džiovintuvas Babyliss D570DE
Plaukų džiovintuvas Babyliss D570DE



Plaukų džiovintuvas Babyliss D570DE
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BABYLISS, Babyliss |
| Modelis | D570DE |
| Plotis | 23.399 cm, 108 mm. |
| Aukštis | 10.899 cm, 289 mm. |
| Spalva | Bronzos sp., Juoda sp |
| Galia | 2200 W |
| Variklio tipas | DC |
| Greičių skaičius | 2 |
| Įtampa | 230 - 240V |
| Šaltas oras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Temperatūros nustatymai | 3 |
| Difuzorius | Taip |
| Jonizavimo funkcija | Taip |
| Sulankstoma rankena | Ne |
| Antgalių skaičius | 2 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Oro koncentratorius | Ne |
| Laido ilgis | 1.95 m |
| Pakabinimo kilpa | Ne |
| Komplektacija | Plaukų džiovintuvas |
| Papildoma informacija | Variklio tipas: DC |
| Svoris | 0.94 kg. |
| Ilgis | 239 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |