- Prekė sandėlyje
Plaukų džiovintuvas ADLER AD 2279p Pink
Plaukų džiovintuvas ADLER AD 2279p Pink












Plaukų džiovintuvas ADLER AD 2279p Pink
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Hangable | No |
| Product colour | Pink |
| Maximum power | 1800 W |
| Frequency | 50 / 60 Hz |
| Power supply voltage | 220 - 240 V |
| Rated power | 1600 W |
| Weight | 438 g |
| Lead cable length | 1,8 m |
| Ionic function | No |
| Number of speeds | 2 |
| Number of heating levels | 2 |
| Cool shot function | Yes |
| Diffuser nozzle | No |
| Number of nozzles | 1 |
| Concentrator nozzle | Yes |