Gosund SuperWind HD21 plaukų džiovintuvas (rožinis)
Gosund SuperWind HD21 plaukų džiovintuvas (rožinis)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Susipažinkite su „Gosund SuperWind HD21“ plaukų džiovintuvu – lengvu, stilingu ir efektyviu. Jis greitai išdžiovina ir kondicionuoja plaukus, suteikdamas jiems sveiką išvaizdą, glotnumą ir blizgesį. Dėl jonizacijos technologijos, tikslaus temperatūros reguliavimo ir novatoriško „Essence Ring“ žiedo (pridedamas), formavimas tampa ne tik lengvesnis, bet ir saugesnis. Mėgaukitės tobulais plaukais kiekvieną dieną, negaišdami daug laiko juos prižiūrint.
Pamirškite garbanotus, blankius plaukus ir ilgą džiovinimo laiką. „SuperWind HD21“ generuoja 20 m/s oro srautą, todėl trumpus plaukus išdžiovinsite per 30 sekundžių, vidutinio ilgio – per 2 minutes, o ilgus – vos per 4 minutes. Tai laiko taupymo prietaisas, kuris neaukoja šukuosenos kokybės. Lengvas dizainas (360 g) ir kompaktiškas dydis leidžia džiovintuvui puikiai telpa rankoje ir net mažame krepšyje.
Daugiau jokių „blogų plaukų dienų“! Pažangus generatorius skleidžia net 600 milijonų jonų viename cm³, kurie neutralizuoja statinę elektrą ir pašalina šiaušimąsi. Plaukai tampa švelnesni, glotnesni ir įgauna sveiką blizgesį. Palyginti su tradiciniais džiovintuvais, „SuperWind HD21“ sumažina šiaušimąsi 22 %, padidina glotnumą 29 % ir suteikia iki 14 % daugiau blizgesio.
Dabar galite be vargo pasirūpinti savo plaukų būkle. Kartu su džiovintuvu rasite „Essence Ring“ – magnetinį žiedą, kuris džiovinimo metu išskiria maitinamąsias medžiagas ir veikia kaip plaukų kondicionavimo priemonė. Praturtintas natūraliomis aminorūgštimis, frezijų ir kriaušių ekstraktais, „Essence Ring“ drėkina plaukus, suteikia jiems minkštumo ir apsaugo nuo karščio daromos žalos. Be to, jis rūpinasi galvos odos sveikata, atkurdamas riebalų gamybos pusiausvyrą.
„Gosund SuperWind HD21“ rūpinasi plaukais ne tik naudodamas kondicionuojamąsias medžiagas, bet ir tiksliai kontroliuodamas temperatūrą. NTC sistema stebi šilumą 100 kartų per sekundę, taip išvengdama perkaitimo ir sumažindama pažeidimo riziką. Plaukai išlieka sveiki, lankstūs ir atsparesni lūžinėjimui net ir reguliariai džiovinant.
Džiovintuvas aprūpintas 110 000 aps./min. bešepetėliniu varikliu, kuris generuoja galingą, bet tolygų oro srautą, neviršijantį 75 dB. Jis leidžia greitai išdžiovinti plaukus nereikalaujant didelės kaitros, taip apsaugodamas juos nuo pažeidimų. Nepriklausomai nuo jūsų plaukų ilgio, „SuperWind HD21“ vos per kelias minutes užtikrina tobulą šukuoseną.
| Gamintojas | Gosundas |
|---|---|
| Modelis | SuperWind HD21 |
| Spalva | Rožinė |
| Neigiamų jonų generavimas | 600 milijonų jonų/cm³ |
| Variklis | Bešepetis, 110 000 apsisukimų per minutę |
| Oro greitis | 20 m/s |
| Temperatūros kontrolė | NTC – 100 matavimų per sekundę |
| Galia | 1300 W |
| Džiūvimo laikas | 30 sekundžių (trumpi plaukai), 2 minutės (vidutinio ilgio), 4 minutės (ilgi plaukai) |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Svoris | 360 g |
| Matmenys | 249 × 85 × 69 mm |
| Gamintojas | Gosundas |
| Jonizacija | TAK |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Didelio greičio funkcija | Taip |
| Galia (W) [angl.] | 1300 |
| Bendras svoris | 930 g. |
| Grynasis svoris | 942 g. |
| Dėžutės ilgis | 32,50 cm. |
| Dėžutės plotis | 13,00 cm. |
| Dėžutės aukštis | 8,00 cm. |