- Prekė sandėlyje
GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas
GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas











GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Engine type | Brushless motor |
| Product colour | Rose Gold |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Removable filter | Yes |
| Cord length | 3 m |
| Built-in display | LCD |
| Control type | Buttons, Slider |
| Power | 1600 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Weight | 294 g |
| Ionic function | Yes |
| Turbo mode | Yes |
| Memory function | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Antifungal | Yes |
| Auto diagnostic | Yes |
| Technologies used | Stand-by, Venturi effect |
| Super quick drying | Yes |
| Noise level | 78 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Cool shot function | Yes |
| Motor speed | 110000 RPM |
| Anti-bacterial | Yes |
| Number of temperature settings | 4 |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Number of tips | 4 |