Philips plaukų džiovintuvas BHD272/00 turi galingą 2100 W AC variklį, kuris užtikrina iki 130 km/h oro greitį efektyviam džiovinimui. Jame yra ThermoProtect nustatymas, kuris apsaugo nuo perkaitimo, ir 9 mm formavimo antgalis tiksliai stiliuoti plaukus.
Philips plaukų džiovintuvas BHD272/00 turi galingą 2100 W AC variklį, kuris užtikrina iki 130 km/h oro greitį efektyviam džiovinimui. Jame yra ThermoProtect nustatymas, kuris apsaugo nuo perkaitimo, ir 9 mm formavimo antgalis tiksliai stiliuoti plaukus.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Philips Plaukų Džiovintuvas BHD272/00 turi galingą 2,100 W AC variklį, kuris suteikia oro greitį iki 130 km/h efektyviam džiovinimui. Jame yra ThermoProtect nustatymas, kuris apsaugo nuo perkaitimo, ir 9 mm formavimo antgalis tiksliai stilizavimui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | Philips |
| Modelis | BHD272/00 |
Specifikacijos | |
| Galia | 2100W |
| Oro Greitis | Iki 130 km/h |
| Šilumos Nustatymai | 6 |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | 300 x 240 x 100 mm |
Techniniai Duomenys | |
| ThermoProtect Technologija | Taip |
| Jonų Funkcija | Taip |
| Siauras Formavimo Antgalis | 9 mm |
Įspėjimas Dėl Saugumo | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pavojų. | |