- Prekė sandėlyje
Dreame Gusto Hairdryer (Rose Gold)
Dreame Gusto Hairdryer (Rose Gold)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 17*
d. d.
| Control type | Buttons |
| Removable tips | Yes |
| Engine type | Brushless motor |
| Surface coloration | Monotone |
| Product colour | Rose Gold |
| Rated voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2000 W |
| Frequency | 50 - 60 Hz |
| Height | 255 mm |
| Weight | 517 g |
| Width | 78 mm |
| Depth | 108 mm |
| Number of speeds | 3 |
| Motor speed | 110000 RPM |
| Noise level | 58 dB |
| Airflow | 60 m³/h |
| Adjustable temperature | Yes |
| Number of heating levels | 4 |
| Temperature range (T-T) | 57 - 100 °C |
| Cool shot function | Yes |
| Ionic function | Yes |
| Negative ions | 300 mln |
| DFU / User manual | Yes |
| Brush tool | Yes |
| Hub included | Yes |
| Dryer | Yes |
| Diffuser | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Safe to use | Y |
| Easy to apply | Yes |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not use near water or in a humid environment., Do not leave the appliance unattended during use. |