„Dreame Airstyle Pro Gold“ plaukų džiovintuvas ir suktukas
„Dreame Airstyle Pro Gold“ plaukų džiovintuvas ir suktukas











„Dreame Airstyle Pro Gold“ plaukų džiovintuvas ir suktukas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 13 - 18*
d. d.
| Hangable | No |
| Product colour | Black, Gold |
| Power source | AC |
| Rated voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1300 W |
| Rated frequency | 50 - 60 |
| Width | 45 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 290.6 g |
| Depth | 45 mm |
| Noise level | 76 dB |
| Hair texturizing | Yes |
| Technology | Jet Reflux |
| Hair drying | Yes |
| Number of modes | 6 |
| Number of heating levels | 3 |
| Hair straightening | Yes |
| Type | Hair dryer and curler |
| Number of speeds | 3 |
| Maximum spin speed | 110000 RPM |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Hair curling | Yes |
| Airflow | 50 m/s, 55m/s, 60m/s |
| Ionization | No |
| Smoothing the hair | Yes |
| DFU / User manual | Yes |
| Cleaning brush | Yes |
| Hanger hole | Yes |
| Number of brushes | 3 |
| Hair dryer | Yes |
| Interchangeable nozzles | Yes |
| Built-in display | No |
| Swivel cord | Yes |
| Cable colour | Black |