-
−3%
Multistyler / plaukų priežiūros rinkinys 3in1 MAESTRO MR-230
Multistyler / plaukų priežiūros rinkinys 3in1 MAESTRO MR-230
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Keičiamas antgalio užraktas | Taip |
| Metalinis tinklelio filtras | Taip |
| LED veikimo indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garbanojimo žnyplės skersmuo (maks.) | 3,5 cm |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1200 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Variklio tipas | BLDC |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Oro greitis | 18 m/s |
| Tikslas | Sausiems / šlapiems plaukams |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Tipas | Daugiafunkcis plaukų formavimo prietaisas 3in1 |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Automatinis garbanojimo lygintuvas | Taip |
| Džiovintuvas-šepetys | Taip |
| Plaukų džiovintuvas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Įspėjimai | Nepalikite prietaiso be priežiūros naudojimo metu., Nenaudokite šalia vandens ar drėgnoje aplinkoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |