- Prekė sandėlyje
Camry CR 2255 plaukų džiovintuvas Black,Gold 2000W
Camry CR 2255 plaukų džiovintuvas Black,Gold 2000W








Camry CR 2255 plaukų džiovintuvas Black,Gold 2000W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Gold, Black |
| Surface coloration | Monotone |
| Hangable | Yes |
| Hanging type | Hanging loop |
| Built-in display | No |
| Minimum power | 1800 W |
| Maximum input power | 2000 W |
| Power | 2000 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Number of heating levels | 3 |
| Cool shot function | Yes |
| Number of speeds | 2 |
| Manual | Yes |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |