- Prekė sandėlyje
Camry CR 2253 plaukų džiovintuvas
Camry CR 2253 plaukų džiovintuvas


Camry CR 2253 plaukų džiovintuvas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Hanging type | Hanging loop |
| Built-in display | No |
| Hangable | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power | 2600 W |
| Minimum power | 2000 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Maximum input power | 2400 W |
| Number of heating levels | 3 |
| Cool shot function | Yes |
| Motor type | AC |
| Number of speeds | 2 |
| Manual | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Diffuser nozzle | Yes |