- Prekė sandėlyje
BaByliss AS914PE plaukų formavimo įrankis Tiesinimo šepetys Šiltai juoda, rožinio aukso spalvos 1000 W 2,5 m
BaByliss AS914PE plaukų formavimo įrankis Tiesinimo šepetys Šiltai juoda, rožinio aukso spalvos 1000 W 2,5 m









BaByliss AS914PE plaukų formavimo įrankis Tiesinimo šepetys Šiltai juoda, rožinio aukso spalvos 1000 W 2,5 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black, Rose gold |
| Power source | AC |
| Power | 1000 W |
| Brush diameter (max) | 5 cm |
| Technology | Warm |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Hair straightening | Yes |
| Type | Straightening brush |
| Suitable for hair types | Frizzy hair |
| Ionic function | Yes |
| Number of speeds | 3 |
| Number of heating levels | 3 |
| Cord length | 2.5 m |