- Nauja
X356B Galaxy Tab Active5 Pro 10.1 5G EE 256GB žalias
X356B Galaxy Tab Active5 Pro 10.1 5G EE 256GB žalias
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
Serija:
Galaxy Tab Active
Modelis:
Galaxy Tab Active5 Pro 10.1 5G
SIM kortelių skaičius:
Nano SIM + eSIM
SIM stalčiaus tipas:
Nano SIM / eSIM
Išorinės atminties palaikymas:
microSD (iki 2 TB)
Baterijos talpa (mAh, tipinė):
~10100
Medžiagos:
Priekinė: Gorilla Glass Victus+
Galinė ir rėmas: sustiprintas, atsparus korpusas
Palaikomi priedai:
S Pen, Bluetooth priedai, rugged aksesuarai
Komplektacija:
SIM kortelės išėmimo įrankis, USB-C kabelis (kai kuriose versijose S Pen)
| WiFi | true |
| 3G | true |
| 4G | true |
| Bluetooth | true |
| Capacity | 10100 Gb |
| Color | Green |
| Unternal Memory | 256 Gb |
| Mobile Data | true |
| Model | Active5Pro |
| Operating Memory | 8 Gb |
| Operating System | Android |
| Processor Speed | Up to 2.5GHz (Octa-core, Snapdragon 7s Gen 3) GHz |
| Screen Resolution | 1920 × 1200 (WUXGA, TFT LCD, up to 120Hz) |
| Screen Size | 10.10 Inch |
| Series | Tab Active |
| Depth | 0.00000 m |
| Height | 0.00000 m |
| Width | 0.00000 m |
| Weight Brutto | 0.00000 kg |
| Weight Netto | 0.00000 kg |