- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„VERSA 300 ELITE WIRELESS“ – tai universali, didelio našumo pelė, sukurta tikrai aukščiausios klasės patirčiai. Ji pasižymi tikslumu, greičiu ir patogumu bei siūlo kelias ryšio galimybes, įskaitant 2,4 GHz belaidį, „Bluetooth“ ir laidinį ryšį, užtikrindama sklandų pritaikymą bet kokiai konfigūracijai. Dėl itin tikslaus optinio jutiklio, patvarių „OMRON“ jungiklių ir itin lengvo ergonomiško dizaino ji užtikrina greitą ir tikslų bet kokios užduoties valdymą. Pritaikomas RGB apšvietimas, kurį maitina „MSI Mystic Light“, ir ilgai veikianti baterija užbaigia šį paketą, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikalingas ir stilius, ir našumas.
ERGONOMIŠKA IR PALAIKIANTI RANKŲ FORMA
Dėl simetriško dizaino jis patogus tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. Ergonomiškai optimizuota forma tinka įvairiems rankų dydžiams ir yra pritaikyta įvairiems suėmimo stiliams, įskaitant delną, nagą ir pirštų galiukus. Ši universali forma užtikrina saugų ir patogų laikymą, tikslų valdymą ir komfortą ilgai naudojant.
MSI DIAMOND LIGHTGRIPS pelės
„MSI Diamond Lightgrips“ pelės turi rombo rašto neslidų paviršių, kad būtų užtikrintas saugus ir patogus suėmimas, o „MSI Mystic Light“ technologija demonstruoja visiškai pritaikomą RGB apšvietimą. Suasmeninkite savo nustatymus dinamiškais, reguliuojamais apšvietimo efektais per „MSI Center“, sukurdami gyvybingą ir įtraukiančią atmosferą, puikiai atitinkančią jūsų stilių.
IDEALUS TIKSLUMAS
Pelė, aprūpinta pažangiu „PixArt PAW3395DM“ optiniu jutikliu, užtikrina tikslų judesį – maksimali 26000 DPI raiška (reguliuojama programine įranga), kad judesiai būtų greiti ir tikslūs. Ji taip pat turi iš anksto nustatytus 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 DPI lygius, leidžiančius greitai prisitaikyti prie skirtingų situacijų.
TIKSLI, PATENKINAMI PASPAUDIMAI
Su OMRON mikrojungikliais, sukurtais tikslumui ir ilgaamžiškumui, kurių tarnavimo laikas yra mažiausiai 60 milijonų paspaudimų. Šie aukštos kokybės jungikliai užtikrina malonų, lytėjimo pojūtį, kad įvestis būtų nuosekli ir tiksli. Sukurti intensyviam naudojimui, jie užtikrina patikimą veikimą ir ilgalaikį reagavimą, todėl puikiai tinka bet kokiai užduočiai.
UNIVERSALUS RYŠYS
Šis produktas siūlo sklandų kelių režimų ryšį su „MSI SWIFTSPEED 2.4G Wireless“, „Bluetooth 5.3“ ir USB 2.0. Leidžiantis vartotojams lengvai perjungti režimus, kad jie atitiktų jų žaidimų ar kasdienio naudojimo poreikius.
LENGVAS, IŠTVERMINGAS, SKLANDUS
Ši itin lengva, vos 65 gramus sverianti pelė sukurta greitiems ir tiksliems judesiams atlikti be didelių pastangų, sumažinant nuovargį ilgų žaidimų seansų ar ilgų darbo valandų metu ir užtikrinant patogią patirtį. Baterijos veikimo laikas iki 200 valandų vienu įkrovimu užtikrina patikimą ir nepertraukiamą veikimą visą dieną. Grynų PTFE pačiūžų naudojimas padeda užtikrinti išskirtinį slydimą ir minimalią trintį ant įvairių paviršių, taip padidinant sekimo tikslumą ir reagavimą.
NVIDIA refleksų analizatorius
„NVIDIA Reflex Analyzer“ suteikia didžiausią konkurencinį pranašumą, fiksuodamas visą sistemos delsą ir tiksliai įvertindamas jūsų kompiuterio našumą. Užtikrintai ženkite į kovą žinodami, kad jūsų kompiuteris veikia aukščiausiu lygiu, naudodami „VERSA 300 ELITE WIRELESS“, „Oculux NXG253R“ ir „NVIDIA GeForce RTX™“ GPU.
MSI centras
Išmanesnis, greitesnis, asmeniškesnis
Išskirtinė MSI MSI Center programinė įranga padeda jums išnaudoti visas MSI periferinių įrenginių galimybes. Įjunkite savo patirtį realiuoju laiku vos keliais paspaudimais.
| Santrauka | MSI VERSA 300 ELITE WIRELESS. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ + USB C tipo, Judesio raiška: 26000 DPI, Reakcijos laikas: 1 ms, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas. Apšvietimo spalva: Mėlyna, Žalia, Raudona. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Gaming-Gear/VERSA-300-ELITE-WIRELESS |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,18 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,112 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,053 |
| Reguliuojamas apklausos dažnis | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 60 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ + USB C tipo |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 26000 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 1000 Hz |
| Tikslas | Žaidimai |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Mėlyna/Žalia/Raudona |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 200 val. |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 64 mm |
| Ūgis | 41 mm |
| Svoris | 35 g |
| Plotis | 125 mm |
| Pakuotės tipas | Pakabinama dėžutė |
| Pakuotės svoris | 173 g |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Modelis | VERSA 300 ELITE BELAIDIS |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001396 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,173 kg |