- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
žaidimų pelė su mygtukais
Greito DPI mygtukai (800–7200 DPI)
LED apšvietimas: 11 režimų
Patogus ergonomiškas dizainas
| Santrauka | Gembird MUSG-RAGNAR-RX400. Formas: Ambidekstrinis. Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judėjimo skiriamoji geba: 10000 DPI, Mygtukų tipas: Spausti mygtukai, Mygtukų kiekis: 6, Slinkties tipas: Ratukas, Pagreitis (maks.): 20 G. Maitinimo šaltinis: Kabelis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=12130 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,06 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,205 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,015 |
| Pagreitis (maks.) | 20 g |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Pelės sekimo greitis | 28 ips |
| Judėjimo skiriamoji geba | 10000 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 8 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 125, 250, 500, 1000 Hz |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Apšvietimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Guminės rankenos | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Gylis | 150 mm |
| Ūgis | 41 mm |
| Svoris | 103 g |
| Plotis | 64 mm |
| Pakuotės gylis | 60 mm |
| Pakuotės aukštis | 205 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 244 g |
| Pakuotės plotis | 155 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716070 |
| Modelis | MUSG-RAGNAR-RX400 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0001845 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,216 kg |