- Nauja
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Mad Catz B.A.T. 6+ yra ambidekstrinė optinė laidinė pelė su RGB apšvietimu ir 1,8 m ilgio kabeliu. Ji turi 10 mygtukų, maksimalų judėjimo rezoliuciją 16000 DPI ir yra skirta žaidimams su 2000 Hz atnaujinimo dažniu.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Taip |
| Forma | Ambidekstrinė |
| Apšvietimo spalva | RGB |
Galia | |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 115 g |
Sistemos reikalavimai | |
| Windows operacinės sistemos | Windows 7, 8, 8.1, 10 |
Pakavimo duomenys | |
| Rinkinio turinys | 2x Šoninis skydelis, optinė laidinė pelė, rankos atrama |
| Kiekis | 1 |
Pelė | |
| Atnaujinimo dažnis | 2000 Hz |
| Pagreitis (maks) | 50 G |
| Mygtukų tipas | Paspaudžiami mygtukai |
| Ritinėlio tipas | Ritinys |
| Mygtukų kiekis | 10 |
| Mygtukų patvarumas (milijonais paspaudimų) | 60 |
| Judėjimo aptikimo technologija | Optinė |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Judėjimo rezoliucija | 16000 DPI |
| Rėmo dažnis | 16000 fps |
| Įrenginio sąsaja | USB Type-A |
| Judėjimo greitis (maks) | 400 in/min |