- Prekė sandėlyje
Žaidimų pelė „Havit MS959S“
Žaidimų pelė „Havit MS959S“






Žaidimų pelė „Havit MS959S“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Ergonomic design | Yes |
| Surface coloration | Pattern |
| Form factor | Right-hand |
| Power source | Cable |
| Width | 72 mm |
| Depth | 128 mm |
| Height | 41 mm |
| Purpose | Gaming |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Buttons quantity | 8 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Movement detection technology | Optical |
| Cable length | 1.6 m |
| Warnings | Do not open the housing to avoid risk of electric shock., Do not expose to water or other liquids. |