- Prekė sandėlyje
Žaidimų pelė Genesis Krypton 220 usb type-a, juoda
Žaidimų pelė Genesis Krypton 220 usb type-a, juoda



Žaidimų pelė Genesis Krypton 220 usb type-a, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GENESIS, Genesis |
| Modelis | Krypton 220 |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | Laidinės - optinės |
| Pelės tipas | Žaidimams |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Jautrumas (DPI) | 500 - 6400 |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Funkcijos | Kintanti apšvietimo spalva |
| Laido ilgis | 1.8 m |
| Ilgis | 123 mm, 60 mm. |
| Plotis | 68 mm, 200 mm. |
| Aukštis | 40 mm, 135 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Svoris: 76 g |
| Svoris | 0.197 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |