- Prekė sandėlyje
„Trust TM-270“ pelė biurui, dešiniarankiams, belaidė, optinė, 2400 DPI.
„Trust TM-270“ pelė biurui, dešiniarankiams, belaidė, optinė, 2400 DPI.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Form factor | Right-hand |
| LED indicators | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Vertical design | Yes |
| Feet material | Ultra High Molecular Weight Polyethylene (UPE) |
| Number of batteries supported | 1 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Power source | Batteries/Cable |
| Battery type | Built-in battery |
| Rechargeable | Yes |
| Weight | 115 g |
| Depth | 120 mm |
| Width | 77 mm |
| Height | 73 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| User guide | Yes |
| Receiver type | Micro receiver |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver included | Yes |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 6 |
| Device interface | RF Wireless |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Movement detection technology | Optical |
| Button functions | DPI switch, Back, Forward |
| Purpose | Office |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Number of movement resolution modes | 4 |
| Multi-device support | Yes |
| Silent click | Yes |
| Wireless range | 10 m |