- Prekė sandėlyje
Pasitikėkite Bayo+ pele Office Dešinysis RF belaidis ryšys + Bluetooth Optical 2400 DPI
Pasitikėkite Bayo+ pele Office Dešinysis RF belaidis ryšys + Bluetooth Optical 2400 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Vertical design | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Form factor | Right-hand |
| Ergonomic design | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (min) | 2 W |
| Rechargeable | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Power source | Batteries |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 116 g |
| Width | 77 mm |
| Height | 73 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Receiver type | Micro receiver |
| Receiver included | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Buttons quantity | 6 |
| Number of movement resolution modes | 4 |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Purpose | Office |
| Movement detection technology | Optical |
| Silent click | Yes |
| Works on any surface | Yes |