-
−10%
TITANUM XM102K pelė A tipo USB optinė 1000 DPI dvipusė
TITANUM XM102K pelė A tipo USB optinė 1000 DPI dvipusė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Chrome, Black |
| Surface coloration | Monotone |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB connector | USB 2.0 |
| Operating voltage | 5 V |
| Weight | 70 g |
| Plug and Play | Y |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Device interface | USB Type-A |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll type | Wheel |
| Purpose | Office |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scroll | Yes |
| Cable length | 1.2 m |