- Prekė sandėlyje
Sandberg 640-21
Sandberg 640-21
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
„Sandberg Wireless Sniper Mouse 2“ galima naudoti su laidu arba be jo, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Pelė įkraunama pridedamu USB laidu ir gali būti prijungta prie kompiuterio tuo pačiu laidu – arba visiškai belaidžiu būdu, kad būtų užtikrinta optimali laisvė.
| Pelė | |
|---|---|
| Paskirtis: | Žaidimai |
| Įrenginio sąsaja: | RF belaidis |
| Slinkties tipas: | Ratas |
| Mygtukų kiekis: | 6 |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo skiriamoji geba: | 2400 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Slinkimo kryptys: | Vertikalus |
| Dažnių juosta: | 2,4 GHz |
| Dizainas | |
| Formos koeficientas: | Dešinė ranka |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Paviršiaus spalva: | Monotoniškas |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Apšvietimas: | Taip |
| Apšvietimo spalva: | Raudona/Žalia/Mėlyna |
| Ergonomika | |
| Veikia ant bet kokio paviršiaus: | Taip |
| Kabelio ilgis: | 1,5 m |
| Galia | |
| Įkraunamas: | Taip |
| Maitinimo šaltinis: | Baterijos / laidas |
| Įkrovimo prievado tipas: | USB C tipo |
| Baterijos tipas: | Įmontuota baterija |
| Baterijos technologija: | Ličio polimeras (LiPo) |
| Baterijos talpa: | 400 mAh |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos: | „Windows 10“, „Windows 7“, „Windows 8“, „Windows Vista“, „Windows XP“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 68 mm |
| Ūgis: | 43 mm |
| Gylis: | 124 mm |
| Svoris: | 142 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės plotis: | 170 mm |
| Pakuotės gylis: | 60 mm |
| Pakuotės aukštis: | 210 mm |
| Pakuotės svoris: | 250 g |
| Pakuotės tipas: | Dėžutė |